$39.90
$49.90
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
$39.90
$49.90
$39.90
$49.90
$39.90
$49.90
1

Kadın Yüzük Modelleri

Yüzükler, hem kadın hem de erkekler için önemli bir aksesuar olarak karşımıza çıkmaktadır. Yüzükleri sadece aksesuar olarak adlandırmak da yanlış olabilir. Çünkü çiftler için evliliğin sembolü olan yüzükler büyük bir anlam taşıyor. Hediyelik olarak da tercih edilen altın yüzük modelleri evlilik tekliflerinin ilk adresidir. Çeşitli malzemelerden üretilebilen yüzükler daha çok altın modelleri ile ön plana çıkıyor. Hem özel günlere hitap etmesi, hem manevi değerinin yüksek olması hem de insan cildine uygunluğu ile altın modeller ilk sırada yer almaktadır.

Yüzükler, şık kolye modelleri gibi tarzınızı yansıtmanın en kolay yollarından birisidir. Eğer taşlı ve büyük modeller tercihiniz ise daha şatafatlı görünmeyi seven birisi olduğunuz uzaktan anlaşılır. Daha zarif ve minimal yüzükler tercih eden kadınların daha naif kişilikleri olduklarını gözlemleyebilirsiniz. Düz halkaları veya burma halkaları tercih edenler kadınlar ise daha doğal, gündelik ve salaş oldukları gibi görünmeyi seven kadınlardır. Bunlar haricinde yüzüklerin üzerinde semboller olabilir ve bu semboller genelde sizin değer verdiğiniz bir şeyleri taşıyabilir veya sizin zevkinize hitap eden tılsımlar olduğu için vücudunuzun bir bölgesinde bulunmasını arzu edersiniz.

Mossomia İle Zarif Yüzükler

Altın yüzük modelleri, geniş bir tasarım yelpazesine sahiptir. Dilediğiniz şekilde bulabileceğiniz altın yüzük modelleri stilinizi dışa vurmakta size yardımcı olacaktır. Yüzükleri satın alır iken giyim tarzınıza uygunluğuna dikkat etmeniz önemli bir konudur.

Yüzük modellerini değer verdiğiniz insanlara hediye etmek için de tercih edebilirsiniz. Yüzükler sevdiklerimizi mutlu etmek için onlara verebileceğimiz hediyelerden birisidir. Yüzükler en yakınınız olan anneleriniz, arkadaşlarınız, kardeşlerinize alabileceğiniz bir aksesuardır. Mezuniyet, işe yeni girme hediyesi olarak dahi tercih edilebilirler. Aynı zamanda sevgilileriniz için en iyi hediye seçimi yüzük olacaktır.

Kıyafetleriniz ile ters düşen aksesuarlar şık görüntü elde etmenizi engelleyecektir. Bunun yanı sıra parmak şekilleriniz de yüzüklerin sizde nasıl duracağı konusunda size yardımcı olur. Bu detayları göz önünde bulundurarak yüzük satın almanız mantıklı olacaktır. Yüzüklere en uygun şık inci kolye modelleri ve minimal küpe modelleri ile kombinleri için de Mossomia web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yüzük Fiyatları 2021

Atın yüzük fiyatları 2021 yılı piyasasında sürekli değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda almayı düşündüğünüz altın yüzük modelinin gerçek altın mı yoksa altın kaplama mı olduğu da fiyat belirlemede önemli bir konudur. Yüzük modelinin işlemelerine, detaylarına, eğer gerçek altın ise kaç ayar olduğuna, yüzüğün büyüklüğüne ve kalınlığına göre altın yüzük fiyatları değişmektedir.

Kendi bütçenize en uygun altın yüzük fiyatlarını Mossomia’ da bulabilirsiniz. Çeşitli altın yüzük modellerini uygun fiyat ve iyi kalite ile web sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR