Kıkırdak Küpe Modelleri

Kıkırdak sıkıştırmalı küpeler, son yıllarda trend olmuş en kullanışlı küpe modellerinden birisidir. İnsanlar küpe veya piercing takma konusunda çok hevesli olsalar bile kulak deldirme konusunda çekingen davranabilirler. Hem kulak deldirme esnasında hem de sonrasında oluşacak acıdan korkan ama kıkırdak aksesuarlarından hoşlananlar için sıkıştırmalı kıkırdak küpeleri çok şahane bir aksesuar haline geliyor.

Kıkırdak sıkıştırmalı küpeler, earcuff olarak da bilinirler. Kulağınızı deldirmede kıkırdak bölgesine takabileceğiniz bu modeller kıkırdak bölgenizin ince veya kalın olmasına göre ayarlanabiliyor. İki parmağınız ile baskı uyguladığınız zaman kıkırdak küpesi sıkışarak kulağınıza tutunuyor. Bu sayede kıkırdak bölgenizi deldirmenize gerek kalmadan aksesuar kullanma şansı yakalamış oluyorsunuz.

Çeşitli modelleri olan earcuff küpeler, özellikle 2021 trendleri arasında sıklık ile yer alıyor. Siz de delim işlemi yaptırmak istemiyorsanız fakat kıkırdak aksesuarlarını seviyorsanız sıkıştırmalı kıkırdak küpelerini denemelisiniz. En şık modelleri Mossomia web sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Kıkırdak küpe modelleri ve diğer küpe modellerini web sitemizde bulabilirsiniz. Aynı zamanda şık kolye modelleri, minimal yüzük modelleri, zarif bileklik çeşitleri de sitemizde sizleri bekliyor.

Kıkırdak Sıkıştırmalı Küpe Modelleri

Kıkırdaklar için özel olarak tasarlanan sıkıştırmalı kıkırdak küpeleri çeşitli renk ve modellerde karşımıza çıkıyor. Altın veya gümüş renklerinin yanı sıra farklı renklerde de üretiliyor. Aynı zamanda sade modeller ile birlikte sallantılı modellerde de kıkırdak küpeleri bulunuyor. Küpelerin ucuna yerleştirilen çeşitli figürler ile sevimli veya şık earcuff modelleri elde ediliyor.

Kıkırdak küpeleri; küpeleriniz, zarif kolye modelleriniz, bileklikleriniz gibi aksesuarlarınız ile uyum sağlayarak daha farklı hava kazanmanıza yardımcı olur. Arık çoğu kadın kulaklarında çeşitli bölgeleri deldirerek farklı tarzlar yakalıyor. Siz de daha marjinal ve cool görüntüler elde etmek istiyor iseniz kulaklarınızı deldirmenize gerek kalmadan kıkırdak küpeleri ile stilinize eklemeler yapabilirsiniz.

Kadın Kıkırdak Küpesi Fiyatları

Kıkırdak için özel olarak tasarlanan sıkıştırmalı kıkırdak küpeleri, küpenin kalınlığına, küpenin detaylarına, küpede kullanılan malzemelere göre değişkenlik kazanır. Birden çok taş veya boncuğun bir arada kullanıp kullanılmadığı, sallantılı olup olmadığı gibi konular da küpe fiyatlarını etkilemektedir. Küpelerin trend olması veya eski sezon olması gibi durumlar da yine fiyatların şekillenmesine sebep olan konulardan birisidir.

Mossomia, sizler için kaliteli küpe modellerini uygun fiyatları ile buluşturuyor. İdeal fiyatlarımız ile her bütçeye uygun küpe ve diğer aksesuarlarımızı web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Kıkırdak küpe modelleri ve diğer küpe modellerini web sitemizde bulabilirsiniz. Aynı zamanda şık kolye modelleri, minimal yüzük modelleri, zarif bileklik çeşitleri, tarz gözlük modelleri, sevimli saç aksesuarları gibi birçok aksesuarlarımızı web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri kolay ödeme seçenekleri ile online bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR